• 0538 248 72 62
  • kayseriyarka38@gmail.com

Salma Tavukçuluk Nasıl Yapılır

Salma Tavukçuluk Nasıl Yapılır

Salma tavukçuluk, diğer şirketler gibi kafeste değil, aksine hayvanların dışarı da serbest bir şekilde dolaşmasını sağlayarak yapılmakta ve bununla beraber tavuklarımız dan alınan verim gittikçe artmaktadır. Özgür yaşam, Özgür tavukçuluk olarak ta bilinmektedir. Özgür tavukçuluk sektörünün lider şirketleri arasında yer alan firmamızın temel prensibi sağlıklı yollar ile geliştirmeye çalıştığı tavuklardan özel bir şekilde elde edilen Organik Yumurtaları siz değerli vatandaşlarımızın sofrasına sunmaktır.

Kayseri Yarka ile sofranızda ki kaliteli et ve et malüllerinin farkına varıp kafanızda hiç bir soru işareti kalmadan tüketeceksiniz. Salma Tavukçuluk ile gerçekleştirilmek istenen başka bir konu ise, Tavukların geniş bir alanda huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürmek ve bununla birlikte Tavuklardan elde edilen Yumurtaların daha büyük bir hale getirebilmektir. Şirketimiz Bu konudaki çalışmalarını büyük bir hassasiyet ile devam ettirmektedir.

Firmamızın Müşteri bilgilendirme sayfasını ziyaret etmeniz Salma Tavukçuluk hakkında detaylı bir bilgi sahibi olmanızı sağlayacak ve bu konuda her hangi bir alışveriş içerisinde bulunursanız bunu hatasız ve sorunsuz bir şekilde yapmanız için size büyük deneyimler katacaktır. Salma tavukçuluk hedeflenen işlem Doğallık ve kalite olunca, Işıklandırma, havalandırma ve aşırı yemleme gibi olaylar en minumum duruma indirgenerek kaliteyi sağlamak için çalışmalar aksamadan yapılmaktadır.

admin

Facebook Sayfamız
Call Now ButtonHemen Ara