• 0538 248 72 62
  • kayseriyarka38@gmail.com

Ataks Tavuk Fiyatları

Tavukçuluk sektörü Türkiye’de artık giderek yaygınlaşan ve bu anlamda da insanların yalnız besin olarak gördüğü değil aynı zamanda ticari bir girişimde bulunduğu alanların başında geliyor. Bu hızlı girişimin neticesinde bazen amatör bazen de profesyonel çözümler üretilebiliyor. Burada önemli olan konu bu sektör içerisine girecek olanlar en doğru çözümleri sunabilmek ve insanların da bu anlamda doğru bir şekilde hareket etmelerini sağlayabilmek.

Kayseri Yarka firmamız özellikle ülkemizde uzun araştırmalar ve geliştirilmeler sonucunda üretilmiş olan Ataks yarkalarına büyük önem vermekte ve bu anlamda da Ataks tavuk fiyatları konusunda her zaman sektörü düşünerek hareket etmektedir.  Amatör olarak yola çıkmış olduğunuz bu sektörde güçlü firmalarla çalışmak sizin gelecek planlamalarınızı da doğrudan etkileyecek bir faktördür. Bu anlamda firmamızın üretmiş olduğu Atakslar sizi profesyonel yolculuğunuz da her zaman başarıya götürecektir. Türkiye modern tesisleri ile artık tavukçuluk ve yumurta sektöründe de çıtayı çok yukarılara kadar yükseltmeyi başarmıştır. Bugün sayısız birçok ülkeye ihracat yapıldığı gibi Türkiye’de de fazla miktarda tüketim gerçekleştirilmektedir.

Türk halkı artık tavuk eti ve yumurta tüketimini daha fazla gerçekleştiriyor. Bunda en büyük katkı ise üretimi gerçekleştirilen tavukların da lezzetli hem de sağlıklı bir konumda olması. Tavuk içermiş olduğu vitaminler bakımından önemli bir besin kaynağıdır. Dolayısıyla çok fazla oranda tüketilmiş olması da bizim ülkemizde bu sektörün her geçen gün bir adım daha hareketlenmesine ve genişlemesine neden olmuştur. Tavukçuluk sektörünün kazançlı olduğunu biliyoruz lakin burada kazanç elde edebilmek içinde gerekli olan emeğin verilmesi şarttır.

Tavukçuluk sektöründe eğer ki riskleri göz önünde bulundurma ve de disiplinli bir şekilde hareket etmezseniz o zaman neler yaşayabileceğinizi kestiremezsiniz. Ataks tavuk yetiştiriciliği ya da yarka yetiştiriciliği ise bu anlamda gelişerek kanatlı sektöründe avantaj sağlamıştır.

Ataks tavuk fiyatları sitemiz üzerinden incelenebilir lakin kanatlı hayvancılık sektöründe yarka şeklinde isimlendirilmiş olan bu tavuklar hakkında Kayseri Yarka olarak biraz detaylı bilgi verelim.

 

Yarka tavukları 16-17 haftalık olan piliçler demektir. Yarka döneminde tavuklardan verim elde etmek mümkün değildir. Ancak 18 haftasını tamamlayan yarkalar artık yumurta üretimine başlayacağından dolayı da henüz yarka döneminde emeğin doğru bir şekilde verilmesi şarttır.

Tavuklar için uygun kümes koşullarının oluşturulması. Çevresel faktörlere karşı daima denetleyici olmak ve beslenme. Bu saydığımız faktörlere dikkat ettiğiniz zaman tavukçuluk ve yumurta sektörü içerisinde başarı sağlamamanız için herhangi bir neden yoktur.

Yarka seçerken çok dikkatli olmak şarttır. Bunun içinde mutlaka doğru firmanın tercih edilmesi gerekir. Bu anlamda firmamız modern üretim tesisleri ve sağlıklı yarkalarıyla birlikte sektör içerisinde her zaman lider konumda olmayı başarmıştır. Firmamız hem aracıların hem de tüketicilerin güvenilir adresleri olma noktası olarak kendinden emin bir şekilde yoluna devam etmekte gerek tüketicilerin gerekse üretilenlerin tedarikçisi olarak bundan sonraki geliştirmelerini de her zaman devam ettirecektir.

Facebook Sayfamız
Hemen Ara