• 0538 248 72 62
  • kayseriyarka38@gmail.com

Yozgat Yarka Yumurta Tavuğu

Yozgat Yarka Yumurta Tavuğu

Yozgat Yarka
Kayseri merkez yerleşkeli olan Kayseri Yarka yapısındaki titizlik ve önem arz eden çalışma prensipleri ile günden güne yolunda emin adımlar ile yürümeye devam etmektedir.

Kayseri, Nevşehir ve Niğde gibi şehirler de kurmuş olduğu yarka üretim çiftliklerine bir yenisini daha katarak Yozgat Yarka üretim ve Organik yumurta üretim tesisleri ile faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız genel itibari ile tamamen kaliteye yönelik hizmetler sunup müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Yozgat ilinin merkezine yakın bir yerleşke tercihinde bulunarak, kurmuş olduğu hijyenik tesisleri ile sofranızda ki kaliteyi ve sağlığınızı korumayı hedeflemektedir. Kalitesinden ödün vermeyen şirketimizin HALAL belgesi olup kesintisiz bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ettirmekteyiz. Yozgat yarka sektörü Kayseri Yarka ile vatandaşlarına güven arz etmektedir. Konusunda uzman ve profesyonel Veteriner ekiplerimiz ile sağlığınızı koruyoruz. Yozgat Yarka sektörü hakkında detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız adres ve iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

admin

Yozgat Yarka Yumurta Tavuğu” üzerine 3 düşünce

savaş demirYayın tarihi  2:13 pm - Şub 15, 2016

YArka tavukları civcivken mi alınıyor yoksa büyüdükten sonra mı alınıyor.?

    adminYayın tarihi  2:31 pm - Şub 23, 2016

    Yarka Tavukları İstenilen her dönemde alınabilir, Sadece konuyla alakalı yeterli bilgiye sahip olmanız yeterli olacaktır. Detaylı Bilgi almak için iletişim numaralarımızı kullanmanız yeterli olacaktır. Müşteri Temsilcimiz yapmış olduğunuz bütün görüşmeler sizi bilgilendirmek ve aydınlanmanıza yardımcı olabilmek adına yapılmaktadır. Saygılarımızla

adminYayın tarihi  6:09 pm - Mar 17, 2016

Web sitemizde yer alan iletişim numaralarımızı kullanacak olursanız kafanızda soru işareti haline gelen her konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi verebiliriz.

Yorumlar kapalı

Facebook Sayfamız
Call Now ButtonHemen Ara