• 0538 248 72 62
  • kayseriyarka38@gmail.com

Yumurta Tavuğu satışı

Yumurta Tavuğu satışı

Doğal ve Organik tavuk yetiştirmek yahut tüketmek isterseniz yapmanız gereken seçim işin ehli haline gelmiş profesyonel Salma tavukçuluk yapan şirketler ile temasa geçip kaliteli ürünlerden faydalanabilirsiniz. Şirketimiz Vatandaşlarımızın lezzetli ve Doğal ürünler ile vatandaşlarına profesyonel hizmet anlayışı ile hizmet vermektir. Salma Tavukçuluk hakkında gerçek ve sorunsuz bir şekilde detaylı bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret etmek olacaktır.

Salma Tavukçulukta DİKKAT! Etmeniz Gerekenler

– Organik Yumurta Pazarlama

– Satışa Uygun yumurta

– Yumurta Rengiyle Uyumlu Yarka

Yumurtalık Tavuklar

– Lohman Brown ( Kahverengi ve kırmızı karışımı olarak bilinmekte)
– Ligorin ( Beyaz)
– Atak-s ( Siyah ) Yumurta rengi genellikle krem olmaktadır.

Etlik ve Yumurtalık Tavuklar

Etlik Tavuk

Yarka satışlarımız Eksiksiz ve Kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Özellikle şirketimiz tarafından profesyonel bir şekilde hazırlanan Kayseri Merkez’deki tesislerimiz 2016 Satış dönemine hazır bir şekilde sezona giriş yapmayı beklemektedir.

Satışları yapılmakta olan Yarkalarımız 16 haftalık (120 günlük) sağlıklı ürünlerdir.

Yarkalarımız sizlere teslim edildikten 15-25 gün içerisinde ilk yumurtalarını vermeye başlar.

Tüm yarkalarımız profesyonel kümeslerimizde, Veteriner Hekim kontrolünde tüm aşıları ve ilaçları gününde ve zamanında yapılmıştır.

16 Haftalık yarkalarımız 16 TL’den satış görmektedir.

Müşterilerimizden istenildiği takdirde kümes numarası olan firma ve kişilere ilçe tarımdan sağlık raporları verilmektedir.

Siparişleriniz ayağınıza kadar firmamız elemanları tarafından getirilsin istiyorsanız en az 100 yarka siparişin de bulunmanız yeterli olacaktır.

Türkiye’de Yarka, Tavuk, Organik yumurta, ve salma tavukçuluk pazarlarında isminden her zaman bahsettiren firmamızın temel prensibi kaliteli ürünler ile her zaman size hizmet etmek istemektedir.

Merkezi Kayseri, Kırşehir, Niğde ve Yozgat’ta bulunan şirketimize ait çiftlikleri ziyaret edebilir ve şirketimiz hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz.

Ürünlerimizin aşı kartları bulunmakta ve bununla birlikte bütün ürünlerimizin haftalık denetimleri yapılmaktadır. Yarka ve Tavuk pazarlarında her daim kaliteyi hedefliyoruz.

admin

Facebook Sayfamız
Call Now ButtonHemen Ara