• 0538 248 72 62
  • kayseriyarka38@gmail.com

Kayseri Yarka Hakkında Bilmeniz gerekenler

Kayseri Yarka Hakkında Bilmeniz gerekenler

KAYSERİ YARKA HAKKINDA Kayseri Yarka 1986 yılında Mevlüt ÇETİN in öncülüğünde faaliyete geçmiştir. Canlı tavuk sektöründe toptan ve perakende olarak 1 araç ile başlayan firmamız çok zorluklara göğüs gererek rakiplerini kıskandıracak bir yol çizmiştir. Firmamız yıllar geçtikçe kaliteli ve tecrübeli kadrosunu genişletmeye devam etmiştir. Yılların verdiği tecrübe ile 2005 yılında organik yumurta üretimi salma tavukçuluk sektörü için Atak-s,  Lohman Brown, yarka üretimine alanında uzman veteriner hekimler kontrolünde aşıları eksiksiz bir şekilde son sistem kümeslerde üretime başlamıştır.

Genç ve dinamik ekibi ile her zaman bir adım önde olan firmamız kaliteli ve hijyenik üretimi ile yarka sektöründe konuşulan bir firma haline gelmiştir. Canlı tavuk toptan ve perakende satışına devam eden firmamız KAYSERİ ve TÜRKİYE de yarka sektöründe almış olduğu bir karar ile KAYSERİ YARKA ismi altında KAYSERİ YARKA patentini almış bulunmaktadır. Salma Tavukçuluk yapmak isteyenler bize danışmak isterseniz tüm TÜRKİYE’YE firmamızın bünyesinde bulunan 20 adet tavuk ve yarka taşıma için tasarlanmış tam donanımlı araçlarımız ile adresinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Kümes numarası olan müşterilerimize Teslimat ta aşı kartı sağlık raporu ve salma tavukçuluk ta önemli bakım unsurları hakkında detaylı tüm bilgileri vermekteyiz…

admin

Kayseri Yarka Hakkında Bilmeniz gerekenler” üzerine 2 düşünce

Husam ettin çekınYayın tarihi  9:37 pm - Kas 5, 2018

Sızı tebrik ederim ulkemızın kalkınma hamlesini bir halkasını iz meraklısınız bu işi

Mesajınızı bırakın

Facebook Sayfamız
Hemen Ara