• 0538 248 72 62
  • kayseriyarka38@gmail.com

Nevşehir Yarka

Nevşehir Yarka

Kayseri Yarka olarak;

Yarka, Yumurta Tavuğu, Organik yumurta gibi alanlarda özel veriler ve çalışmalar ile üretimi gerçekleştirilen Hijyenik tesislerimizi Türkiye’nin 81 ilinde görebilmek adına Nevşehir ilinde yarka üretim tesislerimizin faaliyete girdiğini özellikle belirtmek isteriz. Firmamız profesyonel bir şekilde çalışmalarını sürdürürken karşılaşılma ihtimali yüksek olan durumları da göz önünde bulundurarak faaliyetlerine devam etmektedir.,

Nevşehir ilinin dışına kurulu olan yarka, organik yumurta üretim tesislerimiz ile sağlığınızı koruma altına alabilmek adına bilinçli bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmeye özen gösteriyoruz. Dışarıdan bakıldığında her ne kadar basit bir sektör olarak görülse de Yarka ve Organik yumurta üretim sektörü olabildiğince tehlikeli ve deneyim isteyen bir sektör olarak adından söz ettirmektedir. Kayseri Yarka üretim tesislerimizin kurulmasında ki temel sebeplerden bir kaçını sizler için sıraladık, Bu tesislerimizin kuruluşundaki haklılığımızı sizlerinde görmesini istiyoruz.

  1. Nevşehir ilinde yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan kişilerin İthalat yoluyla almış oldukları yarka ve yumurtaları vatandaşlarımıza kar amacı ile satarak vatandaşlarımızın hayatlarını tehlikeye sokmaları.
  2. Veteriner Hekimler doğrultusunda düzenli aşı ve bakımları yapılan ürünlerin olmaması, bununla birlikte doğabilecek sağlık sorunlarını en düşük seviyeye indirmek için yapılmış bir çalışmadır.
  3. Dışarı illerden yapılan alımların fiyatların aşırı bir şekilde artış göstermesi sonucu vatandaşlarımızın fazla ücret ödemeden sağlıklı bir şekilde beslenmelerini sağlamak amacı ile kurulmuş olan bu tesislerimizi Türkiye’nin 81 ilinde faaliyete sokmak için başlatılmış olan çalışmaların başlangıcı olarak bilinmekte.

 

admin

Facebook Sayfamız
Call Now ButtonHemen Ara